Väga hea toode!Sain alguses seda testeri kaudu proovida ning armusin kohe. Tellisin endale ka täissuuruses toote ning sellest on saanud minu uus lemmikkreem. Kasutan nii hommikul kui õhtul.
Kõige lemmikumLoe rohkem
Mõnus kerge kreemSain toote ostuga kingituseks: Üldiselt on mul väga tundlik nahk ja paljud (eriti rasked) kreemid näole ei sobi, aga see kreem on väga kerge ja mõnus. Imendub nahka kiiresti ja ei jäta rasvaLoe rohkem
UV-kaitseMa ARMASTAN seda toodet. Ostsin just oma teise. Tavaliselt muudavad UV-kaitsed mu naha rasuseks. Aga see niisutab nahka ja teeb selle tõeliselt ilusaks. Kasutan lõpetuseks ka SPF-iga BB-kreeLoe rohkem
Väga hea toode!Sain alguses seda testeri kaudu proovida ning armusin kohe. Tellisin endale ka täissuuruses toote ning sellest on saanud minu uus lemmikkreem. Kasutan nii hommikul kui õhtul.
Kõige lemmikumLoe rohkem