ImelineOlen seda toonikut juba mitu nädalat kasutanud ja olen tulemustega väga rahul. Toonikul on meeldiv, tagasihoidlik aroom ja kerge tekstuur, see imendub kiiresti ega jäta kleepuvat tunnet. PärLoe rohkem
Mõnus kerge kreemSain toote ostuga kingituseks: Üldiselt on mul väga tundlik nahk ja paljud (eriti rasked) kreemid näole ei sobi, aga see kreem on väga kerge ja mõnus. Imendub nahka kiiresti ja ei jäta rasvaLoe rohkem
Mõnus ja niisutavVäga mõnus aplikaator, mis jahutab silmaaluste nahka, kui toodet peale kanda. Mulle meeldib, et ei pea sõrmedega peale kandma, vaid saab pumbata iga kord väikse koguse kreemi aplikaatorile, Loe rohkem