Väga hea hinna ja kvaliteedi suheKreem tuleb väga suures purgis, mina kasutan seda põhiliselt näonahal, seega peaks seda jätkuma kauaks. Mul on väga kuiv ja üsna tundlik nahk ja see kreem sobib mulle suvisel ajal ideaalseltLoe rohkem
Niisutav värskusSeda ei kulu üldse palju, samas kui tahad "maski" teha, siis on see täiesti võimalik. Suhteliselt kleepuv, aga mitte kauaks. Jätab klaasnaha efekti. Kui sa pole selle tekstuuriga tuttav, siiLoe rohkem
Väga hea hinna ja kvaliteedi suheKreem tuleb väga suures purgis, mina kasutan seda põhiliselt näonahal, seega peaks seda jätkuma kauaks. Mul on väga kuiv ja üsna tundlik nahk ja see kreem sobib mulle suvisel ajal ideaalseltLoe rohkem
Hoiame Ühendust!
Saadame sulle allahindlusi, uusi tooteid ja K-beauty nahahooldusnõuandeid.