Väga hea toode!Sain alguses seda testeri kaudu proovida ning armusin kohe. Tellisin endale ka täissuuruses toote ning sellest on saanud minu uus lemmikkreem. Kasutan nii hommikul kui õhtul.
Kõige lemmikumLoe rohkem
Olen selle tootega rahul!Tellisin selle kreemi just tavaliseks niisutajaks. Aga kui ma seda kasutama hakkasin, tunnistasin, et see on parim, mida ma kunagi kasutanud olen. Tekstuur on geeljas ja väga meeldiv. See imLoe rohkem
Niisutav värskusSeda ei kulu üldse palju, samas kui tahad "maski" teha, siis on see täiesti võimalik. Suhteliselt kleepuv, aga mitte kauaks. Jätab klaasnaha efekti. Kui sa pole selle tekstuuriga tuttav, siiLoe rohkem
Väga hea toode!Sain alguses seda testeri kaudu proovida ning armusin kohe. Tellisin endale ka täissuuruses toote ning sellest on saanud minu uus lemmikkreem. Kasutan nii hommikul kui õhtul.
Kõige lemmikumLoe rohkem