Peptide Tox Bor kreemMinu lemmikkreem! Kasutan seda koos Ampull-seerum näole Peptide-Tox Bor ampulliga. See sobib mulle ideaalselt, kuna mul on kombineeritud nahk. Soovitan seda!
Olen selle tootega rahul!Tellisin selle kreemi just tavaliseks niisutajaks. Aga kui ma seda kasutama hakkasin, tunnistasin, et see on parim, mida ma kunagi kasutanud olen. Tekstuur on geeljas ja väga meeldiv. See imLoe rohkem
Niisutav värskusSeda ei kulu üldse palju, samas kui tahad "maski" teha, siis on see täiesti võimalik. Suhteliselt kleepuv, aga mitte kauaks. Jätab klaasnaha efekti. Kui sa pole selle tekstuuriga tuttav, siiLoe rohkem
Mõnus kerge kreemSain toote ostuga kingituseks: Üldiselt on mul väga tundlik nahk ja paljud (eriti rasked) kreemid näole ei sobi, aga see kreem on väga kerge ja mõnus. Imendub nahka kiiresti ja ei jäta rasvaLoe rohkem