Olen selle tootega rahul!Tellisin selle kreemi just tavaliseks niisutajaks. Aga kui ma seda kasutama hakkasin, tunnistasin, et see on parim, mida ma kunagi kasutanud olen. Tekstuur on geeljas ja väga meeldiv. See imLoe rohkem
Niisutav värskusSeda ei kulu üldse palju, samas kui tahad "maski" teha, siis on see täiesti võimalik. Suhteliselt kleepuv, aga mitte kauaks. Jätab klaasnaha efekti. Kui sa pole selle tekstuuriga tuttav, siiLoe rohkem