Väga hea toode!Sain alguses seda testeri kaudu proovida ning armusin kohe. Tellisin endale ka täissuuruses toote ning sellest on saanud minu uus lemmikkreem. Kasutan nii hommikul kui õhtul.
Kõige lemmikumLoe rohkem
Olen selle tootega rahul!Tellisin selle kreemi just tavaliseks niisutajaks. Aga kui ma seda kasutama hakkasin, tunnistasin, et see on parim, mida ma kunagi kasutanud olen. Tekstuur on geeljas ja väga meeldiv. See imLoe rohkem
Mõnus kerge kreemSain toote ostuga kingituseks: Üldiselt on mul väga tundlik nahk ja paljud (eriti rasked) kreemid näole ei sobi, aga see kreem on väga kerge ja mõnus. Imendub nahka kiiresti ja ei jäta rasvaLoe rohkem
Väga hea toode!Sain alguses seda testeri kaudu proovida ning armusin kohe. Tellisin endale ka täissuuruses toote ning sellest on saanud minu uus lemmikkreem. Kasutan nii hommikul kui õhtul.
Kõige lemmikumLoe rohkem